TRANSMISJA LIVE W SYSTEMIE PPV

Informacje o kanale

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003. Misją Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dostarczamy chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu. Wnosimy w ich życie radość, nadzieję i siłę do walki z chorobą.
Obecnie funkcjonujemy w 16 oddziałach na terenie Polski skupiając wokół misji Fundacji ponad 300 wolontariuszy.
Do tej pory udało Nam się spełnić ponad 8500 dziecięcych marzeń.
Marzenia naszych podopiecznych dzielimy na 4 kategorie:
- dostać np. autko na akumulator,  telefon, komputer (to często jedyne "okna na świat" kiedy jest się zamkniętym na oddziale onkologicznym przez kilka miesięcy);
- zobaczyć np. Disneyland, Legoland, pływanie z delfinami;
- spotkać np. Roberta Lewandowskiego, Piotra Rubika, Magdę Gessler;
- zostać np. modelką, strażakiem, policjantem

Spełnianie marzeń ma niezwykłą moc i pozwala uwierzyć, że wszystko jest możliwe a to największe marzenie o byciu zdrowym również może się spełnić!

Wielka Gala Charytatywna to piękne coroczne wydarzenie, które dotychczas odbywało się w Poznaniu. Jest to wyjątkowy czas dla wolontariuszy i sponsorów. Gala jest czasem świętowania i podsumowania rocznej działalności Fundacji. Wolontariusze z całej Polski spotykają się w jednym miejscu aby celebrować, poznać się, wymieniać doświadczeniami.

Pandemia zatrzymała świat. Sprawiła, że szesnasta Gala nie może się odbyć tak jak dotychczas. Nie zatrzymała jednak chorób dzieci i ich marzeń. Właśnie dlatego w tym roku Gala odbędzie się w formie online. Zapraszamy bardzo serdecznie!

NASI SPONSORZY:


W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z właścicielem kanału: bok@ppv-stream.pl

© 2018 PPV Stream

Pomoc:     bok@ppv-stream.pl